Naturel Ajans | Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu

Atölyenin amacı, katılımcının uygulama ve deneyim yoluyla oyunculukta bilgi, doğallık ve yaratıcılığını geliştirebilmesidir. Çalışmada benimsenen yöntem "rol yapmamak", "yapmak" ve "olmak" üzerinedir. Oyuncunun iç dünyasına yapacaği yolculuklar, fiziksel, zihinsel ve duygusal ifade yollarını da geliştirmeyi amaçlar. Tiyatro oyunculuğu ve film oyunculuğu arasındaki farklar da atölyenin konusudur.

 
Her öğrenci kendi yazacağı bir sahneyi aynı zamanda canlandıracaktır. Ayrıca katılımcılar atölye sonunda düzenlenecek kokteylde cast ajans yetkilileri, yönetmen ve yapımcılardan oluşan davetli grubunun karşısında sunum yapma / audition olanağı bulacaktır.
 
Program aynı zamanda kamera arkasında çalışan veya çalışmayı düşünenler için de destekleyici bir eğitimdir. Kamera karşısında çalışan ve kendisini izleme firsatı bulan oyuncu, çok daha kısa sürede deneyim kazanacak ve oyunculuğunu geliştirme olanağını yakalayacaktır. Kamera önü Oyunculuk eğitimi öğrencileri , Naturel Ajans kısa film projelerinde rol alma durumunda birincil önceliğe sahip olacaklardır. Öğrencilerimiz, tüm bu deneyimlerinin ve program boyunca sahnelediği performans çekimlerinin bulunduğu bir showreel CD'sine sahip olacaktır.

İLETİŞİM

info@naturelajans.com
0(242) 243 43 91
Kırcami Mah. Göller Yolu Cad. No:2 M. Kaya İş Merkezi Kat:1 No: 8 (DEMİRCİKARA KARAKOLU KARŞISI)Muratpaşa / ANTALYA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiyenin En Kurumsal Cast Ajansı
 
© 2020 Naturel Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.