Naturel Ajans | Cast Ajans

İçinizde'ki Yıldızı Bizimle Keşfedin

Dünya genelinde insanların uzaktan bakıldığında erişilmez olarak gördüğü Televizyon Ekranlarının; oyuncularına, modellerine ve sunucularına, kanal yetkililerinin ve yapımcıların ile kareografların en kısa yoldan ulaştıkları aracı kurumdur. Kadrosundaki oyuncu ve modellerin, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, defile, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar .  

Ajans bünyesinde barındırdığı Oyuncular, Modeller, Dansçılar ve Hostesler ile Sunucuları, her branş dalında eğitimlerini vererek hizmet verdiği Tv Kanalları, Koreograflar, Reklâm Ajansları ve Klip Yönetmenleri ile Yapımcılara önerilerde bulunarak yönlendirir. Ancak bu yönlendirme Ajansta kayıtlı olan üyenin sabrı, özverisi, isteği ve saygısına bağlıdır. Ajans'a başvuran her 100 kişiden ancak %10'nu iyi rol sahibi olabilmektedir. %10'luk oran her ne kadar düşük gibi görünsede Ajans'a başvuran insanların iyi rollere seçilme olasılığının olduğunu ve bu olasılığın birazda kişiye bağlı olduğunu göstermektedir.

Günümüzde Televizyon camiasında ekranlarda yer almak zor gibi görünsede aslında Tv Dizilerinde ve son dönemde Türk Sinemasında sektörün ne kadar büyüdüğünüde baz alarak her yaştan insana ihtiyaç olduğunu anlamak hiçte zor değil. Cast ajans'ta doğru tercihiniz  Yapım şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren ajansımız, oyunculuğa yetenekli kişileri eğitmeyi kendisine ilke edinerek, bir oyuncunun ajansa müracaatından itibaren alacağı diksiyon, şan ve kamera önü oyunculuk kursları için profesyonel eğitmenleri ile hizmet vermektedir. Özel yüz, reklam oyuncusu, tiyatro oyuncusu ve gelecek vaadeden yüzlerden oluşan geniş castı bünyesinde bulunduran Naturel Ajans , oyuncu kadrosunu tercih eden yapım şirketlerine cast direktörlüğü hizmetini de vererek profesyonel yapımlarda başarıya giden yolu aralamıştır. Oyuncu olmak isteyen cast ajansımıza bağlı kişilerin başta diksiyon ve ön oyunculuk olmak üzere, kamera önü oyunculuğu, hızlandırılmış oyunculuk kurs ve kurlarını tamamladıktan sonra yapım şirketlerinin, reklam ajanslarının karşısına eğitimli bir şekilde Oyuncu sunmak cast sektöründe en profesyonel olduğumuz alandır.

Cast ajansımızın çıkarttığı popüler oyuncular hala konusulurken, bir çok yetenekli oyuncusunu da cast kadrosunda bulundurmaktan kıvanç duyar. Cast ajansı sektöründeki emin adımlarla ilerleyişimizde, cast portföyümüzde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız.  

 

İLETİŞİM

info@naturelajans.com
0(242) 243 43 91
Kırcami Mah. Göller Yolu Cad. No:2 M. Kaya İş Merkezi Kat:1 No: 8 Muratpaşa / ANTALYA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiyenin En Kurumsal Cast Ajansı
 
© 2021 Naturel Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.